Naše služby

Pozemní TV příjem DVB-T
provádíme dodávku a instalace antén pro RD , společných antén pro bytové domy a firmy. Taktéž opravy a přeladění stávajících instalací na nové kmitočty. Ceny materiálu a instalací jsou závislé na rozsahu prací a proto jsou konzultace a nacenění zdarma, to platí i v následujících případech níže.


Satelitní TV příjem bez závazku (bez smlouvy)
Skylink se 100% pokrytím území ČR i na místech se špatným pozemním Tv signálem. Poplatek za základní nabídku českých a slovenských programů je za 29Kč/měs. Nabídka Dále je možné rozšířit programy o další programové balíčky na libovolnou dobu nabídka zde Provádíme taktéž opravy a přeladění sat. Přijímačů , aktivace karet a programových balíčků na naší prodejně. Pro příjem programů Skylink je nutná parablolická anténa, sat. Přijímač pokud možno certifikovaný Skylink a karta Skylink. Kompletní dodávka sat. Soupravy s instalací s přijímačem v HD rozlišení je u nás od 5000Kč s DPH. Dále můžeme dodat HD certifikovaný přijímač dotovaný od Skylink za cenu 999Kč, podmínkou je výběr některého z příplatkových balíčků.


Satelitní TV příjem se závazkem (smlouva na 12měs)
Freesat se 100% pokrytím uzemí ČR. V základní nabídce je více než 70 programů za cenu 199Kč/měs v případě pořízení samostatné karty nebo 299Kč/měs s využitím dodávky HD sat.. přijímače od Freesat a instalace zdarma. Jako bonus je nyní příjem 2 měs zdarma.zákazník doplácí pouze parabolickou anténu a drobný materiál cca 500Kč.


V oblasti sat. Příjmu není pro nás problém zajistit i cizojazyčné neplacené programy , kterých je nyní na orbitě několik tisíc a to prostřednictvím motorizované antény nebo antény pro multifokání příjem. V neposlední řadě jsou k dispozici i antény sat. Antény určené pro mobilní zařízení s automatickým vyhledáváním družice cca od 20 000Kč pro karavany, lodě nebo kamiony.

Elektronické zabezpečovací systémy Jablotron
zaařízení se vyrábí ve dvou provedeních a to drátové – vhodné pro prostory, kde nejsou realizovány omítky – novostavby ,rekonstrukce aj. Tyto jsou levněší než bezdrátové a odpadá nutnost výměny baterií cca po 2 letech. Ceny s instalací a DPH cca od 15 000Kč (Oasis, JA100) Bezdrátové (Azor, Oasis, JA100) , které lze použít pro již obývané prostory, kde se umisťují jen čidla na stěnu případně na dveře či okenní rámy. Ceny s instalací se pohybují od 15000Kč u sad Azor, Oasis a JA100 od 20 000Kč (podle počtu čidel – tedy rozsahu objektu). Systémy nejen ohlídají váš majetek během nepřítomnosti a v případě narušení aktivují sirénu a zavolají na vaše mobilní číslo, dokáží také přivolat ochranou službu po připojení na pult centrální ochrany (nyní 6 měs zdarma včetně pojištění při selhání alarmu), zjistit požár a zavolat o pomoc nebo hlídat i objekt ve vaší přítomnosti a při vloupání přivolat pomoc. Taktéž dokáží dálkově monitorovat situaci, spustit např. Topení nebo závlahu ,a mnoho dalších. Více informací


Doplňkem pak může být monitorování objektů kamerovým systémem se záznamem a dálkovým dohledem prostřednictvím internetu u analogových kamer Dodáváme sady od 8000Kč s DPH.

Internet
Pro zajištění přístupu k internetu spolupracujeme s regionálním poskytovatelem internetu WIFI společnosti RPS Pokrytí Dodáme a naistalujeme WIFI anténu, která je dodávaná zdarma při uzavření smlouvy na 24 měs, měs. Poplatek 300Kč , rychlost příjmu dat 4MB/s při Agregaci 1:5. Ceník Při instalaci zákazník platí za drobný instalaci , materiál, kabel, konzolu a kanektory cca 1000Kč s DPH.


Televizní příjmače
V neposlední řadě dodáváme celou řadu TV LED od výrobce Orava nebo luxusnější tv od výrobce Finlux

This template downloaded form free website templates